O mnie

Jestem wolnym duchem. Mieszkam na walizkach. Nie uznaję rzeczy niemożliwych. Wierzę w cuda. Jestem dobrym organizatorem. Prowadzę warsztaty i szkolenia. Etatowo dla sprzedawców. W wolnych chwilach dla animatorów, wolontariuszy, młodych liderów, dla dzieci, studentów i seniorów. Wszechstronny rozwój przesypuję przez własne sitko: sprawdzając, ucząc się, wyciągając wnioski. Niezwykle bliskie są mi tematy kobiecego szukania swojej drogi- znajdujące się na niej wątpliwości, rozterki, gorące miłości i huczne rozstania. Wiarę i niewiarę- znam od podszewki. 
Na nadmorskim wydziale ekonomicznym zostałam doktorantką. Łącząc ekonomię, marketing i elementy społeczno-psychologiczne, zdecydowałam się zgłębić postępowania nabywców. 
Jestem żywiołem ognia, iskrzącym wciąż nowymi pomysłami. Uwielbiam podróże, górskie szczyty i ciepłe kraje. Wypoczywam aktywnie, coraz odważniej wchodzę do kuchni. 
Ponad wszystkim co po drodze- jestem kobietą. Stuprocentową. Mającą w sobie dziecko, femme fatale, siłę, słabość, kaprysy i masę emocji, które często wygrywają z rozsądnymi kalkulacjami. 

Ta Ka. Ja Ka. to miejsce, w którym przeważają tematy światopoglądowe w ujęciu kobiecym. Można znaleźć tu przemyślenia, wnioski, emocje i codzienne myśli młodej kobiety, która coraz bardziej świadomie tworzy własną historię. Przekłuwając swój egocentryzm w coś pozytywnego, staram się dzielić tym co kłębi się w mojej głowie i inspirować tym innych.

TaKa. czyli JaKa.? Poznajmy się. 

Miło mi, że jesteś tutaj. 
Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie i zostaniesz na dłużej :)

Ka.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

A Ty? Co o tym myślisz?